Vincent Perez

7,4
1 888 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vincent Perez

Czy wam też wydaje się może, ze Rafał Cieszyński jest do niego podobny? mnie momentami bardzo, zwłaszcza w "Królowej potępionych"

użytkownik usunięty
madziak_muminek

Coś ty, wydaje Ci się. Jak dla mnie to wcale...

madziak_muminek

Tak, tak! Też ro zauważyłam, tylko nie wiedziałam jak się nazywa ten, którego mi Perez przypomina... A to Cieszyński...

Katie_

fuck. cóż za zniewaga.

marceliola

Nie nazwałabym tego zniewagą... Raczej brakiem pamięci do nazwisk, ot co.

Katie_

O, chyba, że zniewaga to porównywanie tych dwóch do siebie, bo można to rozumieć w dwojaki sposób;p Jeśli to to drugie, to w niektórych ujęciach naprawdę są podobni;) pozdrawiam

Katie_

to drugie.

marceliola

Hmm, w "Królowej Margot" w niektórych ujęciach widać podobieństwo... Najbardziej chyba w spojrzeniu... Takim jakimś... dzikim? nieokiełznanym? Ciężko określić;p W innych jego filmach tego nie widziałam.

Katie_

co do spojrzenia Pereza, to jak najbardziej. ja tego u Cieszyńskiego nie widzę, ale ok.

marceliola

w filmie Fanfan Tulipan , w niektórych ujęciach przypominał mi Heath'a Ledgera ...

otma_x1917

nie wiem czemu, ale dla mnie to on jest odbiciem Jude'a Law'a, tylko bardziej męskim i przystojniejszym:D

seline

w sumie jakby się dobrze przyjrzeć to podobieństwo jest ;D

madziak_muminek

Ja widzę podobieństwo do Zakościelnego ;-p

użytkownik usunięty
madziak_muminek

Właśnie weszła tu po to, by wspomnieć o tym podobieństwie:) niesamowicie mi przypomina Cieszyńskiego.

użytkownik usunięty
madziak_muminek

Absolutnie nie.

madziak_muminek

Mi z kolei bardzo przypomina Conrada Veidta, jeszcze z czasów kina niemego (wczesne role). Vincent Perez ma podobne do niego rysy twarzy, czasem też mimikę. Ale to tylko moje zdanie : )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones