Vincent Perez

7,4
1 884 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vincent Perez

myśle ze jest to wspaniały aktor. Zupelnie rozne kreacje wychodzą mu bardzo realistycznie, jak chociazby Yanko i Marius. Niesamowite, jak bardzo wczuwa sie w postac którą gra. Jeden z moich faworytów.

vianne_

Niesamowity człowiek z niesamowitym talentem. + to co potrafi zrobić z akcentem jest niesamowite. Niedługo jego zmianę akcentu będzie można usłyszeć w filmie Bienvenue en Suisse, tylko wątpie żeby w polskich kinach ten film zawitał :(

Swoją drogą, czy zna ktoś francuski? Może gdyby dorwało się go z netu można byłoby chociaż napisy skombinować?

vianne_

Vincent Perez to świetny aktor. Podziwiam go za to że tak świetnie potrafi wczuć się w rolę.

vianne_

Właśnie doznałam szkoku... i to mocnego. "Królową potępionych" ogladałam już tyle razy, że znam ją wręcz na pamięc... ale nigdy nie kojarzyłam z Vincenta z tym filmem. Jeszcze kwadrans temu dałabym się posiekać, że to nie on grał Mariusa... i za to ma u mnie wieli plus: jego wcześniejsze role nie odbijają się na sposobie jego gry różnych postaci.

vianne_

INDOCHINY czy KRÓLOWA MARGOT, nawet KRUK:Miasto Aniołów - we wszystkich tych filmach był świetny, emanujacy energią, emocjami, wszystkim, co czyni aktora wiarygodnym. Naprawdę jeden z ciekawszych aktorów francuskich.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones