PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=269308}

Zawsze będę przy tobie

Je serai toujours près de toi
6,4 58
ocen
6,4 10 1 58
Zawsze będę przy tobie
powrót do forum filmu Zawsze będę przy tobie

Oglądałem wczoraj ten film na TVP1 i zauważyłem pewną niewyjaśnioną sprawę. Kto zaatakował Anne i jej córkę w jej mieszkaniu? Ona zraniła go kilkakrotnie w plecy nożyczkami, po czym był urywek, jak jeden z policjantów szturchnął Komisarza Coeur'a no i ten jak gdyby jęknął z bólu tłumacząc się że grał w tenisa, czy coś takiego... :D czy on też miał coś wspólnego z tą prowokacją? Nie zostało to chyba do końca wyjaśnione.... :D jeżeli ktoś również widział ten film, proszę o odpowiedź.
^__^

ocenił(a) film na 6
filippokrzywniak

SPOILER
Wczoraj tez oglądałam ten film i rowniez mnie to zastanawialo... Na dodatek w koncowej scenie w domu, kiedy Anne dowiedziała sie prawdy, komisarz Coeur zastrzelił tego policjanta mimo, ze tamten się poddał. Podejrzana postać;))

ocenił(a) film na 5
filippokrzywniak

możliwe, że to była po prostu zmyła, żeby widz zgubił trop sprawców.. a możliwe, że pan komisarz uśmierca zdrajcę nie tyle z powodu ogromnej nienawiści i oburzenia dla "kogoś, przez kogo zginęło dwoje funkcjonariuszy".. ale i dlatego, że sam ma coś z tą sprawą wspólnego - i nie chciał, by jego wspólnik wymiękł i zaczął gadać. To chyba jednak moja nadinterpretacja, bo gdyby byli wspólnikami inaczej zachowywaliby się dla siebie w krytycznej chwili hm...
Ogólnie film nawet ok, ale już podczas podrabiania pisma gabriela przez przyjaciółkę w czerwonym można domyślić się, że miała coś z tym wspólnego.. No i kończy się tak, jak można byłoby przypuszczać. Miałem nadzieje do samego końca, że film mnie czymś jednak zaskoczy, była nota 7.5 jeszcze przed emisją wczorajszą w tv..

ocenił(a) film na 7
filippokrzywniak

Wydaje mi się że ten stary policjant był wspólnikiem Gabriela. Nie rozumiem za to dlaczego ta przyjaciółka podrobiła ten list, skoro sama chciała ją zniszczyć, a nie ratować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones